Studio Elegance Next 45 - Pamplona

  • Airconditioning
  • Huisdieren toegestaan

1-slaapkamer Studio Elegance Next 45 - Pamplona São Paulo is in de wijk Avenida Paulista, binnen 8 minuten te voet van het MASP en op 2 km van het Estádio do Pacaembu, dat voor sportliefhebbers wordt aanbevolen. Het appartement is geschikt voor maximaal 2 gasten.

In deze accommodatie zijn een wasmachine voorzien om uw comfort te vergroten.

Studio Elegance Next 45 - Pamplona is biedt een keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Het 1-badkamer appartement ligt binnen 10 minuten met de auto weg van de Catedral da Sé de São Paulo en binnen het bereik van het Brigadeiro metrostation. Studio Elegance Next 45 - Pamplona is slechts 450 meter van het Winkelcentrum Cidade São Paulo en biedt een gemakkelijke wandeling van 25 minuten naar het centrum van São Paulo. De accommodatie ligt op circa 25 minuten wandelafstand van het Museu Afro Brasil. Het appartement is op een 15-minuten rijafstand van de luchthaven Congonhas.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio Elegance Next 45 - Pamplona São Paulo
Bhomy Itu
Mobiele prijsaanbieding

Bhomy Itu

6.5
Aangenaam 4 beoordelingen
101 m van de accommodatie
Vn Al Campinas Refugio Moderno
Mobiele prijsaanbieding

Vn Al Campinas Refugio Moderno

208 m van de accommodatie
USD 50 USD 45
per nacht
Flat Aconchegante E Completo
Mobiele prijsaanbieding

Flat Aconchegante E Completo

8.7
Fantastisch 60 beoordelingen
232 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Studio Elegance Next 45 - Pamplona gelegen?
      Studio Elegance Next 45 - Pamplona is in de wijk Avenida Paulista gesitueerd, 2 km verwijderd van Parque Ibirapuera.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Studio Elegance Next 45 - Pamplona?
      Populaire attracties in de buurt van Studio Elegance Next 45 - Pamplona zijn onder andere het Cultureel Instituut van Itau, dat zich op een loopafstand van 17 bevindt.
    • Welke betaalmethoden accepteert Studio Elegance Next 45 - Pamplona?
      Studio Elegance Next 45 - Pamplona accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • American Express
      • Bankkaart
      • Maestro
      • Hipercard
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Studio Elegance Next 45 - Pamplona?
      Restaurants in de buurt van Studio Elegance Next 45 - Pamplona zijn onder andere Bacio di Latte en Osteria Generale restaurants, gelegen op ongeveer 9 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Studio Elegance Next 45 - Pamplona?
      Studio Elegance Next 45 - Pamplona is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Studio Elegance Next 45 - Pamplona?
      Bij Studio Elegance Next 45 - Pamplona kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte kitchenette uitgerust met een kookplaat en keukengerei.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio Elegance Next 45 - Pamplona São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten